Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Mgr. Michaela Nováčková, DiS.
Malešov 45
285 41 Malešov
tel: +420 720 106 415
napište nám
IČO: 88610039, FO zapsaná v ŽR od 29.2.2012
Číslo účtu 2400414244/2010

ZBOŽÍ V AKCI


Poštovné

Ceny poštovného na adresu v ČR

 

U objednávek s cenou zboží nad 2.000 Kč poštovné zdarma!

V případě platby dobírkou je účtován poplatek za platbu 30 Kč. Doporučujeme proto využít platbu kartou nebo převodem na účet, která je bez poplatků.


Dopravu zdarma mohou mít nastavenu dopravu zdarma i když nedosahují ceny 2000 Kč. Takové produkty jsou označeny slovy "Doprava zdarma".


Při hodnotě objednávky do 2.000 Kč platí níže uvedené ceny dopravného a doběrečného.

 

 • Balík kurýrní služby PPL 100 Kč (+ 30 Kč dobírka)
 • Balík DPD PRIVATE 100 Kč (+ 30 Kč dobírka)
 • Balík do ruky České pošty 100 Kč (+ 30 Kč dobírka)
 • Balík na poštu České pošty 100 Kč (+ 30 Kč dobírka)
 • Osobní odběr v Zásilkovna.cz 65 Kč (+ 30 Kč dobírka)
 • Osobní odběr v DPD ParcelShop 65 Kč (+ 30 Kč dobírka)

 


POKYNY K OSOBNÍMU ODBĚRU

Osobní odběr v provozovně eshopu v Malešově

Osobní odběr není zpoplatněn. Je však možný pouze po předchozí telefonické nebo e-mailové dohodě v předem určený čas. Při tvorbě objednávky je nutno vyplnit telefonické spojení na osobu, která bude zboží vyzvedávat. Pokud byla platba za zboží provedena bezhotovostním převodem před předáním zboží, může být při předávání vyžadováno prokázání totožnosti přebírající osoby. Pro převzetí zboží a platbě v hotovosti je nutno mít připravenu hotovost ve výši přiměřené k hodnotě objednávky. Na místě také přijímáme platební karty. Adresa pro osobní odběr je Malešov č. 45, 285 41 Malešov, okr. Kutná Hora..

 

Osobní odběr v pobočkách DPD PARCEL SHOP a Zásilkovna.cz

Na pobočkách DPD Parcel Shop a Zásilkovna.cz lze dobírkovou částku hradit pouze v hotovosti.

 

Ceny dopravného jsou platné od 3. dubna 2021.

 

ZPŮSOBY PLATBY ZA ZBOŽÍ

 • Dobírkou / Platba při převzetí zboží dobírkou - při přebírání zboží od doručovatele nebo v Uloženka.cz - zboží hradíte v hotovosti nebo platební kartou řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Dobírkovou částku lze u balíků DPD PRIVATE a balíků PPL hradit také platební kartou. České poště a na pobočkách Zásilkovna.cz lze dobírkovou částu hradit pouze v hotovosti.
 • Hotově/kartou na pobočce - při osobním předání - lze zvolit pouze při osobním odběru v e-shopu Měřiče krevního tlaku.cz.

 

 • Bezhotovostní ON-LINE platby - bezhotovostní platba platební nebo kreditní kartou, nebo platby přímo z Vašeho účtu. Pro provedí této platby musí mít Vaše karta povoleny platby na internetu. Zboží odesíláme až po připsání platby na náš účet.

 

 • Bezhotovostním převodem před dodáním zboží - pro platby v ČR v Kč Platba bezhotovostním převodem na účet prodávajícího č. 2400414244/2010. Jako variabilní symbol platby se vždy uvádí číslo objednávky. Zboží odesíláme až po jeho úplné uhradě.

 

 • Bezhotovostním převodem před dodáním zboží - pro platby z EU v EUR Pro platby ze Slovenska - platba bezhotovostním převodem V EUR na účet prodávajícího č. 2400414244/8330, banka FIO Banka, a.s. Jako variabilní symbol platby se vždy uvádí číslo objednávky. Zboží odesíláme až po jeho úplné uhradě.